#2480
meggi
Účastník

Prosím, ten Bromelain užívat kolik dní nebo týdnů po porodu?

Takže by to vypadalo takhle, ano?

1. den porodu Bromelain 1tb. každé 3 hodiny spolu s 1tb. Clearcalu, mezi jídly (za den 4tb. z každého). S každým jídlem užít 1tb. Phytocalu (za den 4tb.). Polyvite 4tb. denně – ale mezi jídly nebo s jídlem? A také rozděleno po 1tb. 4x denně?
Deflect s každým jídlem 1-2tb. Ale na obalu Deflectu se uvádí 2-3tb. s každým jídlem, ne? A na nevhodné-rizikové jídlo v porodnici stačí 2tb., když na vhodné zdravé – ale nadýmací – jídlo doma mají být také 2tb.?

2. a další dny po porodu Bromelain 1tb. 4x denně mezi jídly, Phytocal 1tb. 2x denně s jídlem, Clearcal 1tb. 2x denně s jídlem, Polyvite 1tb. 4x denně…? + Deflect dle potřeby.

Kolik toho Deflectu tedy mám max. užít v porodnici za den a kolik doma? Když budou 3 jídla v porodinici, tak max. 6 tablet, ano? A doma když budou 3 jídla zdravé, ale nadýmací, tak také 3x 2 tablety, ano? A když si mezi jídly budu chtít dát švestku, blumu, meloun nebo kedlubnu, hrášek…, tak stačí 1tb.?

A řeší Deflect i nevhodnost zrníček z ovoce jako jsou jahody, maliny, ostružiny, rybíz…? Neměly by se tuším při kojení jíst, aby nepodráždily střevní výstelku kojence… tak jestli to v tom mléku nějak Deflect vyruší.

Díky,
Meggi