DADAMO DIETA podle krevní skupiny od dr. D'Adamo

29.4.2008 in Dieta podle krevních skupin

Forma studia

Post placeholder image

Formy studia v oboru genodietologie:

IfHI – Southwest College of Naturopathic Medicine
2140 E. Broadway Road
Tempe, AZ 85282
USA, Arizona

Vzdělávání formou samostudia pod vedením iR4YT, zkoušky jsou prováděny v USA, jednou za dva roky (nyní jaro 2009) v jazyce anglickém. Zkouška je praktická, písemná a ústní, obsahuje souhrn Vaší dosavadní praxe, aplikace BTD/GTD, znalost aktuálních informací a postupů, znalost a aplikace Protokolů D’Adamo v praxi.
První zkouška je uzavřena certifikátem IfHI FELLOW. Následují 2 roky praxe a vzdělávání a při následné certifikaci:
obhajujete dosavadní post a současně výše popasným způsobem, projdete druhou certifikací, která je zakončena certifikátem IfHI MASTER – Magistr genodietolog. Další vzdělávání s sebou nese profesní růst.

iR4YT – Institut vzdělávání a kvalifikace R4YT o.s. v ČR a SR
IČO 22672087
Nučice 71, 281 63 Kostelec nad Černými lesy
Česko

Vzdělávání formou samostudia v kombinaci s eUniverzitou – studium na internetu, kde procházíte průběžně certifikací po celou dobu výkonu praxe Konzultanta nebo Terapueta v genodietologii. Zkouška je praktická, písemná a ústní. Certifikace po prvním studijním bloku je zakončena kvalifikačním listem Konzultant BTD/GTD/GENODIETOLOGIE, pro medicínské profese Terapeut BTD/GTD/GENODIETOLOGIE. Vzdělávání je kontinuální po celou dobu provozování praxe genodietologa. Studium je v jazyce českém. Zahájení studia na iR4YT není vázáno žádným termínem a tempo studia si určuje každý posluchač sám.
By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree