DADAMO DIETA podle krevní skupiny od dr. D'Adamo

8.12.1998 in Dieta podle krevních skupin

Dieta podle krevní skupiny a genotypu – Vítejte!

Post placeholder image

Dieta podle krevních skupin, Informace, Vítejte!

Lucinka má modré oči po matce…

…a otcovy kadeřavé vlasy. Jednou vyroste v dospělého člověka velikosti své matky…

Je toho mnoho, co zdědíme.

Ale, Luciina výška Vám neřekne, jak dobře bude Lucinka schopna zažívat a absorbovat to, či ono jídlo. Její modré oči vám nemohou říci, jaký je její profil citlivost na choroby. A její barva vlasů Vám také neřekne nejlepší způsoby, jak držet její aktivní, zdravý a pevný růst.

Zde je jen jeden genetický BIOMARKER, který nám říká tyto všechny informace a i více. Tímto biomarkerem je:

Váš krevní typ – krevní skupina.

Jste to, co jíte

Asi jste slyšeli tradiční lidovou moudrost, “jste to, co jíte.” Dr. Peter D’Adamo a jeho výzkum odkrývá jak pravdivé toto rčení opravdu je.

Všechno, co dostanete do Vašeho těla dnes a jak vaše tělo vzájemně s tímto reaguje , stává se toto surovinami, určujícími Vaší biochemickou budoucnost.
Každý den, jak vaše tělo reaguje vzájemně s tím, co jíte, u Vás ovlivňuje:

• Energetické hladiny • Zdravou váhu • Duševní jasnost a pohodu
• Schopnost ovládat zátěž

Proč nemohou všichni jíst stejné koblihy?

Zdá se Vám, že váš soused může jíst všechny druhy sendvičů a pečiva, těstoviny a za žádnou cenu nepřibere? Vy nejen že získáte na hmotnosti, ale možná i skořice nebo čokoláda na koblihách či jiném pečivu také způsobí zažívací problémy. Proč?

Klíč je nalezen v bílkovinových molekulách nazvaných lectin. Výzkumníci identifikovali přes 1.000 potravních produktů, které obsahují tento protein (bílkovinu) “lectin.” Protože jsme každý osobnost, naše tělo je ovlivněno lectiny různým způsobem – některé léčivým a jiné škodlivým. Ze všech genetických charakteristických rysů, které jste zdědili, jen jediná vlastnost Vám pomůže predikovat tato vzájemná ovlivňování (lectin versus Váš zažívací systém) a napoví, jak zůstat zdravý:

Váš krevní typ – krevní skupina.

Například, pro nositele krevní skupiny O, se lectin v pšenici váže s buněčnými receptory ve střevě a může tak vést k symptomům často mylně zaměňovaným s pocitem “zkaženého žaludku.” Nadměrné vystavení špatným lectinům může vést k mmnoha dalším chronickým zdravotním obtížím (obezita, hypertenze, alergie, únava, diabetes, rakovina a další).

Doplňky stravy jsou jídlo

V doplňcích stravy je také často obsažen lectin. Víte, že aloe, vojtěška i skořice – běžné a populární součásti potravních doplňků na pultech lékáren či prodejen zdravé výživy dnes obsahují lectiny nebo další aglutininy, které poškozují víc než polovinu obyvatelstva? Znalostí Vaší krevní skupiny, můžete pomoci svému zdraví vytvořit soustředěný, silný a bezpečný výběr jak v každodenní výživě, tak i ve volbě správných potravních doplňků, které užíváte.

Začněte třeba s vitamíny a minerály, které máte nyní doma a užíváte je.
Jsou vhodné a bezpečné pro Vaší krevní skupinu?
By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree