DADAMO DIETA podle krevní skupiny od dr. D'Adamo

6.2.2007 in Dieta podle krevních skupin

Aplikace BTD®

Post placeholder image

Nemocní jedinci, osoby s chronickými nemocemi, civilizačními nemocemi, osoby léčené pro různé nemoci, mají vždy od lékaře doporučenou změnu výživy. Výživu dle krevních skupin lze využívat s velkým úspěchem i v případě nemoci, ALE POZOR! Pro každé onemocnění platí JINÝ seznam potravin. Proto je nutné změnu výživy v případě nemoci konzultovat s certifikovanými odborníky!

Co musím znát, aby byla aplikace BTD® úspěšná?

Nejdříve si musíte být jisti svou krevní skupinou. Neznáte-li ji, požádejte svého lékaře nebo si můžete test provést v klidu domova za 5 minut. Více o testu naleznete nahoře v nabídce Neznáte krevní skupinu? Dále je vhodné (zejména u nemocných osob) znát stav sekretotvorství. V neposlední řadě pamatujte na to, že pokud se necítíte zdrávi, nezačínejte v BTD® BEZ předchozí konzultace!

Nedoporučujeme rozhodnout se pro výživu dle krevních skupin systémem změnit jídelníček a současně užívat potravní doplňky jiné, než pro výživu dle krevních skupin. Výsledky této kombinace mnohdy odráží zcela nepatrný efekt výživy dle krevních skupin, mohou se objevovat častěji únava a neefektivita takto nastolené výživy.

Je výživa dle krevních skupin bezpečná?

Zcela ano. Je však mít stále na paměti, že každý jsme individualita a vyžadujeme individuální přístup. Lékařské zákroky si určitě neprovádíme doma sami (až na některé vyjímky), ale ponecháme je na odborníkovi. Výživa ovlivňje náš život nejvíce a několikrát denně. Každý si jistě vybaví nepříjemný zážitek, když snědl “něco” co mu nesedlo… Pak se dostavily zažívací potíže, které nemá nikdo rád. Proto je vážně důležité sledovat to, co jíme a ne to, co nabízí reklama. Pamatujte na to, že reklama má vytáhnout peníze, aby se zaplatila. Reklama nenese odpovědnost za Vaše následné chování. Přemýšlejte o sobě. Zdraví není věc veřejná, ale je ve Vašich rukou.

Výživa dle krevních skupin® navzdory hrstce převážně neodborných oponentů, nalézá každý den své nové příznivce. Za 50 let jejího úspěšného fungování, se touto výživou stravuje bez nepříznivých následků miliony lidí po celém světě.

Nejčastější chyby?

  • 1. Nevyužívání správných potravních doplňků. Při přechodu na BTD® by měli všichni využívat potravních doplňů pro krevní skupinu (KS) od Dr.D’Adamo (DEFLECT, POLYVITE, POLYFLORA, LIVE CELL), protože změnou výživy většinou dochází i k deficitům určitých složek výživy, které je nutné doplnit.
  • 2. Kombinace několika “diet” najednou či konzumace potravních doplňků nevhodných pro KS. Jediným dodavatelem originálních produktů Dr.D’Adamo v ČR je ABO Clinic. NEEXISTUJÍ žádné další léčiva či doplňky stravy pro krevní skupiny mimo nabídku ABO Clinic. Jde o plagiáty a není vhodné podlehnout levné ceně, která napovídá o nekvalitním zpracování a použitých levných vstupních surovin.
  • 3. Nasazení BTD® (Výživa dle krevních skupin®) bez ohledu a konzultace, zda je pro mne vhodná tato výživa s ohledem na můj současný zdravotní stav
  • 4. Používání NESPRÁVNÝCH seznamů potravin. I když jsou v knize Dr.D’Adamo, nejsou správné, protože jsou špatně přeloženy. Správné a autorizované seznamy naleznete na oficiálních stránkách www.dadamo.cz a www.dadamo.com.
  • 5. Postup podle jiných autorů, než Dr.D’Adamo (Česká kuchařka podle krevních skupin a další). Tito autoři NEJSOU vzdělaní v tomto oboru a pouze tahají peníze z důvěřivců.
  • 6. Neznalost svojí krevní skupiny a stavu sekretotvorství, u skupiny A a AB dále neznalost podskupiny A.
  • 7. Neznalost zatížení organismu volnými radikály a neztnalost MN systému.

Je výživa BTD® finančně náročná?

Může se zdát, že ano. Ale ve skutečnosti tomu tak není. Kvalitou nahradíte kvantitu a prostředky vložené do prevence se odrazí v úspoře za léčbu. Nebudete trpět vysokým tlakem, diabetes, nadváhou, rakovinou…kožními nemocemi a to vše se odrazí ve vícenákladech např.: mastičky na zakrytí akné a další. Navíc budete díky správné výživě získávat dostatek energie již při poměrně nízkých dávkách vhodných potravin.
By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree