Tento seriál se věnuje individualizovanému plánu při environmentálních a potravních alergiích, při chronické sinusové infekci, asthma a souvisejících onemocněních (vyrážky, opary a další…)

V rámci tohoto seriálu najdete:

Specializovaný seznam potravin pro každou krevní skupinu samostatně s akcentem na nová specifická jídla, způsobující alergie

Doporučené fyzické aktivity pro každou krevní skupinu

Výživové strategie – doplňky výživy pro omezení nebo léčbu alergií

Poradnu pro klienty  a další

Základní přístup s úvodním balíkem produktů pro prevenci/terapii alergie: 4.000 CZK na dobu 6 týdnů

Obnovení předplatného: 600 CZK na dobu 6 týdnů 

ČKD – Často Kladené dotazy

1. Mohu využívat informací seriálu bez zakoupení úvodního balíku?

Ne. To není možné, protože: Nejde o zisk z prodeje, který nemáme, jde o to, že seriály jsou stavěny na kooperaci výživa – fyzické aktivity – suplementace. Je tedy nesmysl, abyste si četli o řešení a neměli jste možnost konfrontovat výsledky. Další chyba je postupovat podle našich doporučení a současně užívat odlišné produkty pro suplementaci. Naše práce a smysl seriálů by se tím minuli účinkem.

2. Rád(a) bych získal(a) specializaci v tomto oboru, ale alergií netrpím, jaký pak by mělo smysl kupovat a dokonce  užívat produkty, které vlastně nepotřebuji?

Pro studenty platí jiné podmínky. Bylo by hloupé požadovat, abyste užívali něco, co nepotřebujete. Přístup studentů k jednotlivým tématům – seriálům – je upraven účastí stujního oboru při iR4YT (Institut vzdělávání a kvalifikace v R4YT). Jako student si hradíte školné, v rámci kterého získáváte přístup do příslušných oblastí za jiných podmínek.