Sleva

NITRICYCLE® ABO

1.020,00  952,00 

ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ ZVÝŠENÍM ÚČINKU OXIDU DUSIČNÉHO – 60 VCAPS Nedávný vítězný výzkum oceněn Nobelovou cenou, vedl k hlubšímu pochopení důležité role hrané nadmíru jednoduchou molekulou – oxidu dusičného. Kombinace dusíku a kyslíku – oxid dusičný – pro

Katalogové číslo: 2210 Kategorie: , Štítek:

Popis

NITRICYCLE® ABO

ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ ZVÝŠENÍM ÚČINKU OXIDU DUSIČNÉHO – 60 VCAPS

Nedávný vítězný výzkum oceněn Nobelovou cenou, vedl k hlubšímu pochopení důležité role hrané nadmíru jednoduchou molekulou – oxidu dusičného. Kombinace dusíku a kyslíku – oxid dusičný – prokázal, že hraje důležitou roli při mnoha onemocněních jako jsou diabetes, rakovina, popáleniny způsobené opalováním na slunci, anorexie a mužská impotence.

Oxid dusičný prokázal, že ovlivňuje mnoho z našich nejzákladnějších zdravotních pochodů, dokonce včetně rychlosti a jednoduchosti, se kterou se učíme. V našich tělech účinkuje oxid dusičný jako „signalizující molekula“. Například: může signalizovat tělu, aby se žíly uklidnily a rozšířili se.

Většina lidí může těžit ze zdravé modulace oxidu dusičného v metabolismu. Existuje důkaz, že jedinci, kteří mají geny pro krevní skupinu B antigen (krevní skupiny B a AB) mohou být ve větším riziku zdravotních problémů spojených s nerovnováhou oxidu dusičného v metabolismu.

Dávkování:

  • Terapeuticky: 1-2 kapsle dvakrát denně
  • Doporučení: 1 kapsle denně