CONNECTIVAR ABO.

890,00 

Žíly, cévy, kapiláry, šlachy – zpevnění žilních stěn a úprava krevního toku v nohách při otocích – 60 VCAPS Dr. D’Adamo navrhl Connectivar™ k získání pevnosti cév, žil, kapilár a šlach. Použitím kombinací dvou zcela mimořádných bylin, bioflavonoidního…

Katalogové číslo: 2630 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

CONNECTIVAR®

Žíly, cévy, kapiláry, šlachy – zpevnění žilních stěn a úprava krevního toku v nohách při otocích – 60 VCAPS

Dr. D’Adamo navrhl Connectivar™ k získání pevnosti cév, žil, kapilár a šlach. Použitím kombinací dvou zcela mimořádných bylin, bioflavonoidního komplexu a jednoho minerálu.

Minerál Mangan pomáhá  podporovat pevnost šlach a zpevnění kloubů.

Butchers Broom Root Extract vykazuje ochranný vliv na kapiláry, vaskulární endothelia (vnitřní tkanina krevních žil). Flavonoid (antioxidant) obsah Listnatce kopinatého podporuje pevnost žil, zmenšuje ochablost kapilár a podporuje zdravou cirkulaci. Listnatec kopinatý má venotonické (zpevnění stěn žil) vlastnosti, které snižují kapacitu žil a sdílení krve v nohách. Používání listnatce kopinatého samostatně nebo v kombinací s vitamínem C a hesperidinem (Connectivar® též obsahuje Rutin-Hesperidin Complex) může ulehčit žilní nedostatečnosti včetně bolestí, těžkostí, křečí nohou, svědění a otékání.

Hesperidin, bioflavonoid, pozitivně účinkuje zlepšením žilního tonusu a obnovením normální kapilární průchodnosti. Evidence svědčí o tom, že Gotu Kola může stimulovat kolagenovou syntézu.

Produkt je zcela navrhnut tak, aby pomohl k tonizaci žil, kapilár a pevnosti šlach. Produkt je určen pro muže a ženy všech krevních skupin. Dr. D’Adamo též používal tyto byliny v jeho praxi jako pomůcku k hojení ran a při pooperačních rekonvalescencích a při hemoroidech.

Dávkování:

  • Terapeuticky: 1-2 kapsle dvakrát denně
  • Doporučeno: 1 kapsle denně