Sleva

AROMASTAT® ABO 90 VCAPS™

1.410,00  1.316,00 

Výrobek byl vyhodnocen českými odborníky z Univerzity Karlovy jako vynikající podpora při rakovině i jako její prevence. ZVYŠTE SVOU ZDRAVÍ PROSPĚŠNOU HLADINU TESTOSTERONU A ESTROGENU AROMASTAT je přírodní směsí bylin, které ukázaly v klinických studiích,

Katalogové číslo: 2310 Kategorie: Štítky: ,

Popis

AROMASTAT® – 90 VCAPS

 

Výrobek byl vyhodnocen českými odborníky z Univerzity Karlovy jako vynikající podpora při rakovině i jako její prevence.

ZVYŠTE SVOU ZDRAVÍ PROSPĚŠNOU HLADINU TESTOSTERONU A ESTROGENU

AROMASTAT je přírodní směsí bylin, které ukázaly v klinických studiích, že utlačují enzymové aromatasy.* Aromatasa je enzym vyskytující se v játrech, který přeměňuje testeron do estradiolu a androstenedion do estronu. Tedy, její základní činností je přeměnit steroidní hormony do estrogenové třídy hormonů.

Ačkoliv často slyšíme o zdravotních problémech jako je ženská menopausa spojovaná s nízkou hladinou estrogenu, existuje mnoho klinických a subklinických podmínek, které mohou přispět k potlačování nadbytečné produkce estrogenu a zvyšování produkce testosteronu.

Například, mužská aromatasní činnost se zvyšuje s věkem, přeměňujíc malý zbytek testosteronu do estrogenu. Je možné, že tato událost je více zodpovědná pro mnohé symptomy „mužské menopausy“, a možná dokonce i pro zvětšení prostaty a rakoviny prostaty. U žen, většina výzkumů o aromatasních tlumičích se zaměřuje na léčení klinických podmínek známých tím, že jsou spojená s nadbytkem estrogenové produkce nebo citlivostí. V celkové populaci, aromatasové tlumiče jsou používány kulturisty ke zvýšení hmoty slabého svalu a ke snížení tuku v těle.

Nejlepší užití: 1 kapsle denně

Další informace

Rozměry 0.0000 × 0.0000 mm