Sleva

COLLINSONIA Plus® ABO

810,00  756,00 

Bylinná pomoc při chronické zácpě nosu a/nebo dutin – 60 VCAPS „Pokládám Collinsonii (Stone Root) za vynikající prostředek v podporování stabilizace povrchu dutin a minimalizaci vytvořeného nadbytku hlenu v dutinách a jícnu“-Peter J. D’Adamo, N.D.

Katalogové číslo: 2820 Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

COLLINSONIA Plus® – ABO

Bylinná pomoc při chronické zácpě nosu a/nebo dutin – 60 VCAPS

„Pokládám Collinsonii (Stone Root) za vynikající prostředek v podporování stabilizace povrchu dutin a minimalizaci vytvořeného nadbytku hlenu v dutinách a jícnu“

-Peter J. D’Adamo, N.D.

Collinsonia neboli „kamenný kořen“ (jiné běžné názvy jsou: kladkový kořen, koňský balzám) tradičně se používá pro pasivní žilní překrvení. V historii se popisovala jako léčivo s účinky svíravými, močopudnými, posilujícími aj., která poskytovala velmi jasnou myšlenku o svých účincích. Způsobilejší popis svých účinků ve starých bylinkových textech často zdůrazňuje svou schopnost přemoci neobvyklého překrvení s doprovázející bolestí, zánětem, a zánětem v oblasti konečníku, hltanu nebo vaskulární oblasti. V Merckovém Indexu jsou vyjmenované jeho účinné principy jako pryskyřice, saponiny, taniny (kyselina tříslová) a sliz.

Dávkování:

  • Terapeuticky: 1-2 kapsle dvakrát denně
  • Doporučeno: 1 kapsle denně