Sleva

Proteinový nápoj – čistý protein

850,00  794,00 

454g – 13 dávek po 32gPROTEINOVÁ směs – prášková směs nápoje pro Vaší krevní skupinu. Ne všechny proteinové doplňky jsou vytvořené vhodnými poměry, protože ne všechny zdroje proteinů jsou ideální pro Vaše tělo. Dr. Peter D’Adamo vytvořil sérii …

Zrušit výběr

Popis

Proteinová směs podle krevní skupiny – 454g – 12-13 dávek po 32g

PROTEINOVÁ směs – prášková směs nápoje pro Vaší krevní skupinu. Ne všechny proteinové doplňky jsou vytvořené vhodnými poměry, protože ne všechny zdroje proteinů jsou ideální pro Vaše tělo. Dr. Peter D’Adamo vytvořil sérii proteinových směsí Right 4 Your Type®. Vytvořené jen z čistého, geneticky neupraveného přírodního potravinového zdroje, PROTEINOVÝ koktejl® je bez příchutí a jednoduše rozpustný s jakoukoli tekutinou.

Zbavený od nadbytečných syntetických přísad, které nemusí být pro Vás vhodné, Vám proteinový nápoj zajišťuje kvalitní okamžitou dodávku proteinu (bílkovin) rychle a snadně se vstřebávacího do Vašeho těla.

Jak užívat:

2 odměrky v 0,4lt. vody nebo džusu vhodného pro danou krevní skupinu. Doporučujeme pro oba druhy sekretotvorství (vyměšovač i nevyměšovač).

Další informace

Krevní skupina

A, AB, B, 0