PHYTOCAL multiminerál

1.099,00 

120 VCAPS -D’ADAMOVY VZORCE MULTIMINERÁLŮ PRO VAŠÍ SKUPINU PHYTOCAL je multiminerální vzorec navržený pro každou krevní skupinu samostatně. Tyto výrobky navržené Peterem D’Adamo charakterizují jedinečný přírodní zdroj vápníku: Malá červená chaluha …

Zrušit výběr

Popis

PHYTOCAL® -D’ADAMOVY VZORCE MULTIMINERÁLŮ PRO VAŠÍ SKUPINU 120 VCAPS

PHYTOCAL je multiminerální vzorec navržený pro každou krevní skupinu samostatně. Tyto výrobky navržené Peterem D’Adamo charakterizují jedinečný přírodní zdroj vápníku: Malá červená chaluha nazývaná „Maerl“ vyskytující se jen v izolovaných oblastech čistého pobřeží severozápadního Irska. Ze všech zdrojů vápníku má Maerl nejnižší hladinu nežádoucích konzdeinací. Používaje Maerlový vápník jako základ, Dr. D’Adamo koncipoval čtyři různé minerální formule, užitečné unikátními spolufaktory a mikro-minerálními ukazateli typické pro každou krevní skupinu.

Maerl se skládá z široké řady esenciálních živin obsahujících vápník, magnézium, brom a zinek. Unikátní struktura Maerlu dává produktu jedinečnost zahrnutou ve vzorci přizpůsobené k genetice AB0 krevních skupin. Zajišťuje značný poměr biovitality a použití.

Další informace

Krevní skupina

A, AB, B, 0