Sleva

LIVECELL podle krevní skupiny

1.020,00  952,00 

podle krevní skupiny

Zrušit výběr

Popis

LIVE CELL® podle krevní skupiny – 60 VCAPS v balení

„Jezte listovou zeleninu“ je starou moudrostí, ale nyní nové studie ukazují proč. Výhonky z brokolice, zelí, výhonky, sóji a podobných zelenin jsou bohaté na látky, které zamezují rakovině a jiné chronické nemoci. Výživný obsah výhonků je mnohokrát větší než původní nutriční hodnota semínek a zrníček, z kterých vyráží. Semenné výhonky produkují velké množství extra vitamínů, antioxidantů a enzymů. Například John Hopkinsková a její studie z roku 1997 odhalila, že brokolicové výhonky obsahují koncentrát glukorafánu, který je až 50krát větší než ve zralé brokolici, naproti tomu Vitamín C může zvýšit obsah až 200krát ve svém výhonku oproti semenu.

LIVE CELL obsahuje brukvovité a nebrukvovité výhonky včetně účinných zdrojů bohatých sulforafany, glucosinolaty a antioxidanty. Moderní studie dokázaly, že tyto komponenty zabraňují poškození DNA a chrání nás před průběžnými vlivy na stárnutí.

Užíváme nejlépe nalačno po probuzení a zapíjíme vodou. Vhodné je současně užívat probiotikum Polyflora. Výsledky jsou pozorovatelná záhy. Vaše péče se vyplatí.

Další informace

Krevní skupina

A, AB, B, 0