Sleva

Phyto D 2000 – Vitamín D a K

1.110,00  1.036,00 

Katalogové číslo: 2650 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vitamin D je nezbytný pro správné vstřebávání vápníku, železa, hořčíku, zinku a fosfátu. U lidí, nejdůležitější sloučeniny v této skupině jsou vitamin D3 (také známý jako cholekalciferolu) a vitamín D2 (ergokalciferol). Velmi málo potraviny obsahují vitamín D, a syntéza vitamínu D v kůži, je hlavní přírodní zdroje vitamínu. Ačkoli mnoho vitamin D doplňky použít formu D2, je doporučená forma vitaminu D je vitamin D3 nebo cholekalciferol. To je přirozená forma vitamínu D, že vaše tělo dělá před slunečním zářením. Nicméně, mnoho lidí se zabránilo nadměrné vystavení slunci, nebo žijí v low-slunečním světle oblastech světa. Nesmějí obdržel dostatek slunečního záření k výrobě dostatečného množství vitaminu D3. Studie ukázaly, že nízké hladiny vitaminu D v obecné populaci nejsou neobvyklé.

Vitamin D je základní, dalekosáhlé účinky v celém těle, včetně podpory zdraví kostí, péče o zdraví imunity, a podporovat pocity pohody a normální hladiny energie.

Phyto D 2000, formuloval Dr. D’Adamo, obsahuje unikátní kombinaci vitamínů D3 a K a je smíchán s bylinných Epimedium a Drynaria. Tyto tradiční čínské byliny mají dlouhou historickou využití při podpoře kostí a pojivové tkáně zdraví. Phyto D 2000 zahrnuje i vitaminu K2 a minerální stroncium pomáhat udržovat silné, zdravé kosti a podporovat společné flexibilitu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Phyto D 2000 – Vitamín D a K”