Sleva

Denní pleťový krém – Genoma Skin

1.410,00  1.316,00 

První pleťový krém pro každou krevní skupinuPro mladou, zdravou, pevnou a svěží pleť, jsme pro Vás vyrobili světový unikát!Mnoho produktů o sobě hlásá, jak moc jsou absorpční.Každý produkt musí pracovat nejen na povrchu, ale také pod povrchem po

Katalogové číslo: 6010 Kategorie: Štítky: , ,

Popis

První pleťový krém pro každou krevní skupinu

Pro mladou, zdravou, pevnou a svěží pleť, jsme pro Vás vyrobili světový unikát!

Mnoho produktů o sobě hlásá, jak moc jsou absorpční.

Každý produkt musí pracovat nejen na povrchu, ale také pod povrchem pokožky.

Můžete používat sebelepší a sebedražší krém, ale bude-li obsahovat jen jedinou složku,

která není sympatická Vašemu krevnímu typu,

může Vaše pokožka reagovat citlivě a namísto pomoci, si přivodíte další potíže.

Pokud máte navíc krém, který nepodporuje okysličování kůže, pak je vše zbytečné!

Proč pro pocit jemné pokožky platit za drahé přísady?

Místo toho používejte recepturu obsahující klíčové živiny objevené Dr.D Adamo,

které se zapojí do přirozené ochrany a regenerace Vaší pokožky.

S Genoma skin krémem, nejen ucítíte příjemnou, lehkou a chladivou péči,

ale především uvidíte opět krásnou, mladou a jemnou pleť….

Výhody GENOMA SKIN krému oproti běžným produktům:
 • Navržen Dr. D Adamo je GENOMA SKIN krém pro vhodný všechny typy.Většina pleťových ošetřujících produktů obsahuje dráždidla pro jednu nebo více krevních skupin – typů.GENOMA SKIN krém je charakteristický tím, že NEOBSAHUJE žádné, z běžných dráždidel,jako: pšeničné nebo mléčné proteiny, kukuřičné nebo kokosové vedlejší produkty nebo aloe vera – aloe pravá.
 • Pevnější a více mladistvé pleťové struktury, při redukci objevování jemných linek a vrásek.
 • Aktivní působení kyslíku pro obnovu pevnosti, hydratace a zářivého mladistvého vzhledu.
 • Rychlá absorpce poskytuje permanentní lokální osvěžující hydrataci Vaší pokožky, bez pocitu těžkého, mastného pocitu
 • Lehce parfémovaný s jemným nádechem čistě přírodního éterického oleje
 • Dostatečně světlý, abyste jej mohla použít pod make-up
 • Dostatečně světlý na to, abyste si jej mohla smíchat s dalším pečujícím krémem – makeupem
 • Poslední výzkumy dokázaly, že pomocí GENOMA SKIN krému zabráníte předčasnému stárnutí pokožky a zpomalíte tento proces
 • Neobsahuje žádné škodlivé látky a konzervanty.
 • Jako revoluční přírodní konzervační produkt, užívá Dr.D Adamo výtažek z kůry Aspenu
 • Žádné minerální oleje, parabeny, parafín nebo vazelína z ropných derivátů, které mohou být podle studií rozkladné k hormonální aktivitě
 • Žádný propylen glykol nebo další potenciálně škodlivé přísady užívané v typických hydratačních krémech
 • Obsah balení s pumpičkou vydrží při standardním užívání 30-45 dnů
Představujeme Vám některé výhody z užívání GENOMA SKIN krému:

Exklusivní monstrózní složení:

 • Semeno kasie: Ektrakt semen z Arjuvédské rostliny, také známé jako indická sena, je podobný kyselině hyaluronové, která se stará o výjimečné zvlhčující vlastnosti. Výtažek má regenerační vlastnosti a reparuje suchou, mdlou a citlivou pleť.
 • Organický slunečnicový olej: 100% čistý, přírodní, zdroj pěstovaný lokálně a zde zpracovaný
 • Olivový olej: Chemické složení olivového oleje je nejvíce podobné lidskému tělesnému kožnímu mazu. Olivový olej bohatě hydratuje pokožku a prostupuje pokožkou, udržuje vlhkost bez zanesení kožních pórů. Toto je vynikající přírodní alternativa k ropně založeným produktům, emulgátorům jako propylen glykol a další syntetické přísady.
Exklusivní DNA obnovující, ANTIGLYCATION a PROTISTÁRNOUCÍ směs
 • Výtažky z plodů ovoce datlí, granátového jablka a jahody, je mocná kombinace široké palety antioxidantů, poskytujících silnou ochranu.Výtažek z datlí vykazuje ochranu proteinů při oxidaci. Je efektivnější, než čistý vitamín C nebo E.Granátové jablko vykazuje třikrát větší aktivitu antioxidantů, než zelený čaj nebo červené víno!Směsi přirozeně vyskytující se v jahodovém výtažku, brání oxidaci v buněčných stěnách a jsou mocný „čistič“ od volných radikálů.
 • GENOXY EXTRAKT®: Zvyšuje podíl kyslíku a vlhkosti v pleti. Zvyšuje relativní vlhkost. Poklesem obsahu vody v pleti, dochází k objevení se jemných linek a vrásek. V nezávislé klinické studii, účastníci shledali 10 – 20% snížení objevení se vrásek a jemných linek.
 • Lecitin, CARNOSINE a výtažek mléka pcháče obecného: Silná kombinace zastavující tuhnutí z kolagenového vlákna, významný faktor pro tvorbu vrásek a linek.
 • CARNOSINE: přirozeně se vyskytuje v lidském těle, má antistárnoucí vlastnosti, inhibicí škodlivých glykacionových reakcí. Antioxidantní vlastnosti z silymarinu, nalezeného v mléce pcháče obecného, působí jako další, silný GLYCATION tlumič. Komplex zlepšuje hydrataci, pevnost a hladkost z kůže a zřetelně redukuje hloubku vrásek.
 • Přírodní vůně: Olej z květu YLANG Ylang: Vonící hvězda Madagaskaru, je sbírána v ranních hodinách, kdy je její základní olejnatost je nejvyšší. Květiny jsou destilované vodní parou, v měděném destilačním přístroji. Pětadvacet kilogramů květu YLANG YLANGU je potřeba pro cca 1dcl oleje.
 • Přirozený konzervační prostředek: Aspenový výtažek z kůry: Tento přírodní výtažek obsahuje účinné vlastnosti konzervačního prostředku. Kůra z aspenu je bohatá na směsi, které mohou fungovat jako přírodní obranný mechanismus proti poškození parazity jako plíseň a kvasinky.Navíc, k výhodě tohoto přírodního konzervačního prostředku patří, že výtažek také propůjčí neuvěřitelně hebký pocit pro pleť.
Složení:

voda, Helianthus annuus (slunečnice) olej ze semen, cetearyl olivate a sorbitan olivate (z Oliv), výtažek řasy algae, voda a polysacharid ze semene Cassia angustifolia, lecithin (a) Saccharomyces selenium ferment (and) Wasabia japonica root extract (and) extrakt z droždí (a) sulfát zinku, voda (a) Phoenix dactylifera (datle) výtažek (a) Punica granatum (pomegranate) extract (and) Fragaria chiloensis (strawberry) fruit extract, GenOxy® (perfluorodecalin), Astragalus membranaceus výtažek, Yerba matte výtažek z listu, Paeonia suffruticosa (peony) extract, lecithin (and) carnosine (and) tocopherol (and) Silybum marianum výtažek (a) glycerin (a) alkohol (a) voda, Cananga odorata (ylang ylang) olej, Anthemis nobilis (chamomile) oil, Tilia cordata (linden) blossom oil, tocopherol and ascorbyl palmitate a kyselina askorbová, sclerotium gum, Populus tremuloides (aspen) výtažek z kůry.

 

Další informace

Rozměry 0.0000 × 0.0000 mm