Sleva

ZÁTĚŽ ORGANISMU VOLNÝMI RADIKÁLY – OXYSTRESS TEST

750,00  700,00 

Rakovina je jedno z onemocnění, které způsobuje nadměrné množství volných radikálů v těle. Toto je jednoduchý a přesný test zátěže volnými radikály vašeho těla. Vyhodnocení pak nabízí možnost upravit dodávku antioxydantů pro kontrolu nad volnými radikály

Katalogové číslo: 4030 Kategorie: Štítky: ,

Popis

ZÁTĚŽ ORGANISMU VOLNÝMI RADIKÁLY – OXYSTRESS TEST z moči

Rakovina je jedno z onemocnění, které způsobuje nadměrné množství volných radikálů v těle. Toto je jednoduchý a přesný test zátěže volnými radikály vašeho těla. Vyhodnocení pak nabízí možnost upravit dodávku antioxidantů pro kontrolu nad volnými radikály

Oxysress test Vám umožňuje určit si množství zátěže volnými radikály ve Vašem těle. Lidé všech krevních skupin mohou zúročit výhodu znalosti užívat dostatečné množství antioxidantů ve svých dietách a doplňků k výživě, proprevence poškození buněk volnými radikály. Výsledky jsou viditelné okamžitě. Zahrnuje informační leták.

Přebytečné množství volných radikálů v těle, může zničit pravidelnou činnost mnoha důležitých biochemických reakcí v našich buňkách, které mohou urychlit stárnutí nebo zvýšit naší náchylnost k nemocem.

Klíčovým elementem zdraví je relativní rovnováha ve Vašich volných radikálech (útočící síly) činnost a Vaší antioxidant (bránící síly) způsobilosti. Když se tyto síly stávají nerovnovážné a volné radikály převyšují počtem vaše antioxidantní síly, zdraví trpí.

Další informace

Rozměry 0.0000 × 0.0000 mm